Contactgegevens Saab Club Nederland

Bestuursleden, regio-coördinatoren en de contactpersoon van het onderdelenmagazijn zijn voor leden telefonsich bereikbaar tussen 19:00 en 20:00 uur. Voor de telefoonnummers zie Saabberichten.

Via onderstaande e-mailadressen kunt u Saab Club Nederland bereiken.

Overige contactgegevens

Ledenadministratie:
ledenadministratie@saabclub.nl

Redactie Saabberichten:
redactie@saabclub.nl

Technische commissie (alleen voor leden):
techcom@saabclub.nl

Web gerelateerde contactgegevens

Webredactie:
webredactie@saabclub.nl

Websitebeheer:
webmaster@saabclub.nl

Wilt u ook lid worden?

Lid worden van Saab Club Nederland is meer dan alleen het delen van de passie voor Saab. Het lidmaatschap geeft u ook nog vele andere voordelen.

Bestuur Saab Club Nederland

Merlijn_Kalkman

Merlijn Kalkman
Voorzitter
Algemene Zaken
Internationale contacten
Saabberichten

voorzitter@saabclub.nl

fred_smolder

Fred Smolders
Secretaris
Evenementen
Regio’s

secretariaat@saabclub.nl

evenementen@saabclub.nl

Rob van der Vaart
Penningmeester
Ledenadministratie

penningmeester@saabclub.nl

ledenadministratie@saabclub.nl

SaabClub Nederland - Luppo Egberts

Luppo Egberts
Algemeen bestuurslid
Communicatie
Onderdelenmagazijn
Webredactie
Meerjaren beleidsontwikkeling

luppo.egberts@saabclub.nl

Thom Boers
Algemeen bestuurslid
Vice-voorzitter
Juridische zaken
Internationale contacten
FEHAC & KNAC

SHRT
algemeenbestuurslid@saabclub.nl

SaabClub Nederland - Johan Beikes

Johan Beikes
Bestuurslid
Techniek
Technische commissie
Meerjaren beleidsontwikkeling

johan.beikes@saabclub.nl