Contactgegevens Saab Club Nederland

Bestuursleden, regio-coördinatoren en de contactpersoon van het onderdelenmagazijn zijn voor leden telefonsich bereikbaar tussen 19:00 en 20:00 uur. Voor de telefoonnummers zie Saabberichten.

Via onderstaande e-mailadressen kunt u Saab Club Nederland bereiken.

Overige contactgegevens

Ledenadministratie:
ledenadministratie@saabclub.nl

Redactie Saabberichten:
redactie@saabclub.nl

Technische commissie:
techcom@saabclub.nl

Web gerelateerde contactgegevens

Webredactie:
webredactie@saabclub.nl

Websitebeheer:
webmaster@saabclub.nl

Wilt u ook lid worden?

Lid worden van Saab Club Nederland is meer dan alleen het delen van de passie voor Saab. Het lidmaatschap geeft u ook nog vele andere voordelen.

Bestuur Saab Club Nederland

Saab Club Nederland - Bestuur - Dave Hartsteen

Dave Hartsteen
Voorzitter
Algemene zaken
Evenementen
Communicatie

voorzitter@saabclub.nl
evenementen@saabclub.nl

Saab Club Nederland - Bestuur - Maarten van Scherpenzeel

Maarten van Scherpenzeel
Secretaris
Taxaties
Internationale contacten
Jongerenbeleid

secretariaat@saabclub.nl

Saab Club Nederland - Bestuur - Hans Smit

Hans Smit
Penningmeester
Onderdelenmagazijn
Sponsorbeleid

penningmeester@saabclub.nl

Saab Club Nederland - Bestuur - Rob Stallvord

Rob Stallvord
Bestuurslid
Ledenadministratie

ledenadministratie@saabclub.nl

Saab Club Nederland - Bestuur - Kees Haverkamp

Kees Haverkamp
Bestuurslid
Algemene zaken
Juridische zaken
FEHAC & KNAC

SHRT
algemeenbestuurslid@saabclub.nl