Op uitnodiging van de regio NH kwam Paul Vlemmings op 23 april 2019 naar Mare Nostrum in Alkmaar om de geschiedenis van het familiebedrijf Vlemmings door middel van oude advertenties, tekeningen en foto’s te presenteren. Niet voor niets, want er was enorm veel belangstelling voor!
Paul heeft door de jaren heen heel veel materiaal verzameld en heeft ons op deze avond prachtige maar vooral typische Saabadvertenties laten zien. Ook vertelde Paul op enthousiaste wijze de geschiedenis van een mooi bedrijf dat was opgericht in 1884 te Geldrop en uiteindelijk in de jaren 80 haar deuren moest sluiten. Heel veel merken zijn daar verkocht maar het allermooiste merk was natuurlijk Saab!
Jammer dat zo’n mooi bedrijf in de jaren 80 zijn garagedeuren moest sluiten. Maar dankzij Paul leeft het familiebedrijf nog altijd voort.
Na de presentatie van Paul hebben de regioleden kennis kunnen nemen van de nieuwe Onderdelen Shop. Er is de afgelopen jaren hard gewerkt om deze Shop in te richten, alle onderdelen te benoemen, te fotograferen en al voor een deel op de website te plaatsen zodat de leden hun onderdelen online kunnen aanschaffen.
https://www.saabclub.nl/onderdelen-shop/