U bent hier:

Geen SCN activiteiten tot 01 juni 2020....!

24/03/2020

Beste Saab Liefhebbers,

Zojuist zijn nieuwe maatregelen bekend gemaakt door de Nederlandse overheid om besmettingen met het coronavirus zoveel mogelijk te beperken. Eén van deze maatregelen is het verbieden van samenkomsten tot 1 juni. Er wordt hierbij geen rekening gehouden met een ondergrens van meer voor 100 personen. Dit betekent dat alle SCN-activiteiten tot 1 juni aanstaande gecanceld zijn. Waar mogelijk zullen deze activiteiten op een ander tijdstip dit jaar alsnog door kunnen gaan, houdt daarvoor de agenda op deze site in de gaten.

De Saab Club Nederland is meer dan alleen een club die activiteiten organiseert: het is voor veel van onze leden een club met onderlinge vriendschappen waarin vaak onze Saab centraal staat. Deels gaat dat nu voor een periode wegvallen maar laten we contact houden op andere wijze: via Facebook, email, twitter en Instagram of door te bellen. Wij wensen iedereen veel sterkte en gezondheid toe de komende moeilijke periode en hopen jullie na 1 juni weer tegen te komen bij een SCN-activiteit, of ergens anders, en tot die tijd: blijf zoveel mogelijk binnen en gezond!!

 

Namens het bestuur van Saab Club Nederland
Luppo Egberts (webredactie@saabclub.nl)

Sponsoren